MAGHREBMAGAZINE
Marokko en Marokkaanse zaken
- Amusement
- Carriere
- Economie
- Film
- Geloof
- Gezondheid
- Internet
- Justitie
- Kunst
- Literatuur
- Maatschappij
- Marokko
- Media
- Muziek
- Overheid
- Politiek
- Sport
- Toerisme
- TV
Militairen naar enclaves in Marokko
Spanje heeft gisteren eenheden van het leger naar de twee enclaves Ceuta en Melilla op de Marokkaanse kust gestuurd om de onophoudelijke golf van illegale immigranten een halt toe te roepen. De militairen zullen opereren onder het commando van de Guardia Civil en vooral taken van bewaking en openbare orde op zich nemen. Dit laatste om buurland Marokko niet te irriteren met militair machtsvertoon dat te veel herinneringen zou oproepen aan de militaire confrontatie van 2002 naar aanleiding van het piepkleine eilandje Perejil.
Volgens de Telegraaf neemt in Spanje de onvrede met de houding van het zuidelijke buurland Marokko met de dag toe. De doorsnee Spanjaard vindt dat het gros van de illegale immigranten Ceuta en Melilla kunnen bestormen omdat de Marokkaanse autoriteiten de immigranten geen strobreed in de weg leggen. De Spaanse media besteedden ruim aandacht aan de commentaren in de Marokkaanse pers met de suggestie dat Marokko “zich koest zou moeten houden bij de invasie van immigranten in de bezette gebieden van Ceuta en Melilla”.
Maghreb Magazine is een Marokkaanse nieuwssite die actuele onderwerpen over Marokko, Marokkanen en andere Marokkaanse zaken bij elkaar brengt.
Maghreb Magazine is proudly powered by Etnomedia | Entries (RSS) | Comments (RSS).
Plaats je reactie