MAGHREBMAGAZINE
Marokko en Marokkaanse zaken
- Amusement
- Carriere
- Economie
- Film
- Geloof
- Gezondheid
- Internet
- Justitie
- Kunst
- Literatuur
- Maatschappij
- Marokko
- Media
- Muziek
- Overheid
- Politiek
- Sport
- Toerisme
- TV
Marokkaanse skister op Winterspelen
De Marokkaanse Sarah Ben Mansour (18) kan volgend jaar in Turijn, de eerste Afrikaanse skister bij de Olympische Winterspelen worden. Veel mensen zullen zich afvragen wat een Marokkaanse op de Spelen komt doen. Dat stoort me niet. Ik denk dat ik wel een redelijk niveau heb en serieus door de palen geraak. Als ik val, klim ik in elk geval niet weer terug naar boven. Iedereen kan onderuitgaan, zelfs Bode Miller. Ik zal mezelf niet kunnen meten met de besten, maar ik ga mezelf niet belachelijk maken. Ik wil Marokko positief over het voetlicht brengen’ aldus de skister vandaag in de Volkskrant.
Marokko geldt niet als een land met een grote skitraditie. In het Atlasgebergte ligt eeuwige sneeuw, maar een toeristische infrastructuur is er nauwelijks. Er zijn in het land slechts twee skistations. In het noorden is dat Mischliffen, vlakbij Ifrane, en tachtig kilometer ten zuiden van Marrakesh ligt Oukaimeden met twaalf liften en enkele hotels. Ben Mansour traint er nooit. ‘In Marokko vier ik alleen vakantie op het strand.’
Maghreb Magazine is een Marokkaanse nieuwssite die actuele onderwerpen over Marokko, Marokkanen en andere Marokkaanse zaken bij elkaar brengt.
Maghreb Magazine is proudly powered by Etnomedia | Entries (RSS) | Comments (RSS).
Plaats je reactie