MAGHREBMAGAZINE
Marokko en Marokkaanse zaken
- Amusement
- Carriere
- Economie
- Film
- Geloof
- Gezondheid
- Internet
- Justitie
- Kunst
- Literatuur
- Maatschappij
- Marokko
- Media
- Muziek
- Overheid
- Politiek
- Sport
- Toerisme
- TV
Marokkaan alsnog veroordeeld voor aanslag
De 32-jarige Marokkaan Mounir el-Motassadeq wordt alsnog veroordeeld voor de aanslagen van 11 september 2001. Het Duitse Hooggerechtshof in Karlsruhe bepaalde gisteren dat Mounir el-Motassadeq toch medeplichtig is schrijft Elsevier.
El-Motassadeq kreeg in augustus 2005 al zeven jaar gevangenisstraf opgelegd wegens lidmaatschap aan een terroristische organisatie. Daar is nu moord bijgekomen. Door de beslissing van het Hooggerechtshof moet El-Motassadeq terug naar de rechtbank van Hamburg. In afwachting van het hoger beroep was hij in februari vervroegd vrijgelaten uit de gevangenis.
Maghreb Magazine is een Marokkaanse nieuwssite die actuele onderwerpen over Marokko, Marokkanen en andere Marokkaanse zaken bij elkaar brengt.
Maghreb Magazine is proudly powered by Etnomedia | Entries (RSS) | Comments (RSS).
Plaats je reactie