MAGHREBMAGAZINE
Marokko en Marokkaanse zaken
- Amusement
- Carriere
- Economie
- Film
- Geloof
- Gezondheid
- Internet
- Justitie
- Kunst
- Literatuur
- Maatschappij
- Marokko
- Media
- Muziek
- Overheid
- Politiek
- Sport
- Toerisme
- TV
Cabaret best bewaarde geheim van Marokko
Het is het best bewaarde geheim van de Marokkaanse man. En daarom is het in Nederland een nog redelijk onbekend fenomeen: Cabaret. In de koloniale tijd introduceerden de Fransen deze vorm van sensueel vermaak in Marokko, schrijft BNR Nieuwsradio.
Publicist én Marokkaanse Nederlander Isas Aynan schreef er een verhaal over in het blad Contrast. Volgens Aynan zullen maar weinig Marokkaanse mannen toegeven dat ze ooit in zo’n cabaret-tent zijn geweest.
Aan BNR Nieuwsradio vertelt Aynan meer over cabaret.
Er zijn 4 reacties
Plaats je reactie
Maghreb Magazine is een Marokkaanse nieuwssite die actuele onderwerpen over Marokko, Marokkanen en andere Marokkaanse zaken bij elkaar brengt.
Maghreb Magazine is proudly powered by Etnomedia | Entries (RSS) | Comments (RSS).
09 mei 2007 om 06:31 uur.
Wat een onzin! wat ouwehoert die vent daar?
ik snap niet waarom hij cabaret-tenten als een soort van &soma issue vindt.
10 mei 2007 om 08:41 uur.
tzzz lekker belangerijke gehiem of iemand dat wat kan verotten dat die cabartes bestaan ga n leven zoeken joh onderzoekertje van niks
11 mei 2007 om 04:06 uur.
Hoe bedoel ik wil laten wten ik ga naar cabate-avonden. Ziek ventje
12 mei 2007 om 11:28 uur.
Ik kom steeds meer ‘onthullingen’ van achter een bureau tegen. Kun je nagaan wat een hoge dunk de Nederlandse pers van zijn lezers heeft.