MAGHREBMAGAZINE
Marokko en Marokkaanse zaken
- Amusement
- Carriere
- Economie
- Film
- Geloof
- Gezondheid
- Internet
- Justitie
- Kunst
- Literatuur
- Maatschappij
- Marokko
- Media
- Muziek
- Overheid
- Politiek
- Sport
- Toerisme
- TV
“Spelen voor Marokko is een eer”
Vandaag vind je exclusief bij Soccerplaza het interview dat zij mochten hebben met de 22-jarige in het Nederlandse Waalwijk geboren Marokkaanse middenvelder Mourad Maamar. Momenteel komt Maamar uit voor het Duitse Wuppertaler SV dat uitkomt in de Regionalliga Nord.
Mourad Maamar doorliep de jeugdopleiding van RKC Waalwijk. Met Jong RKC won Maamar het voorgaande seizoen de KNVB Beker voor belofte teams door in de finale af te rekenen met Jong AZ.
Maamar praat in het interview zeer uitgebreid over zijn mooie periode bij RKC Waalwijk en zijn nieuwe vereniging Wuppertaler SV. Natuurlijk wordt ook gesproken over de interlands die Mourad speelde en zijn keuze voor het Marokkaanse elftal. Klik hier voor het uitgebreide interview op SoccerPlaza.be.
Er zijn 11 reacties
Plaats je reactie
Maghreb Magazine is een Marokkaanse nieuwssite die actuele onderwerpen over Marokko, Marokkanen en andere Marokkaanse zaken bij elkaar brengt.
Maghreb Magazine is proudly powered by Etnomedia | Entries (RSS) | Comments (RSS).
14 mei 2007 om 09:06 uur.
Wie is hij nou deze speler?!?!?
14 mei 2007 om 10:25 uur.
Idd waarom zo’n speler zoveel aandacht geven???? Ik bedoel kijk dan eerst eerst hier in NL bij de hoofdklassen amateurs!!!!
14 mei 2007 om 10:44 uur.
Even een reactie op de bovenstaande reactie’s. De geïnterviewde speler kwam vijf maal uit voor Jong Marokko en was een van de grote talenten bij RKC Waalwijk. Ik ben van mening dat deze speler zeker wel aandacht verdient. Tevens denk ik dat niet iedereen een goede voorstelling heeft van hetgeen de Regionallige inhoud. De thuiswedstrijden van Wuppertaler SV worden goed bezocht (al meerdere malen boven de 10.000 toeschouwers.) Volgens mij ligt het aantal toeschouwers in de Hoofdklasse amateurs toch wel wat lager.
15 mei 2007 om 04:47 uur.
ga slapen joh ze mogen mij ook interviewen ik heb zoveel wedstrijden bij knvb gespeeld alleen nooit gehaald 😀
15 mei 2007 om 06:45 uur.
Dacht t niet Edwin! Bovendien doe je je naam eer aan hahahah. Kom maar hier eens kijken in Spakenburg dan zul je zien hoeveel mensen er wel niet zijn!!!!
15 mei 2007 om 11:24 uur.
Beste Trab;
Laat ik nou wel eens in Spakenburg zijn geweest, maar 10.000 heb ik er nooit gezien hoor ! Er zijn er wel veel maar dat aantal gaat zelfs bij de derby tussen de IJsselmeervogels en Spakenburg niet lukken.
Groeten van Edwin.
16 mei 2007 om 07:01 uur.
Hahaha ok edwin, je hebt helemaal gelijk!!! Maar, dan nog vind ik niet dat hij alle aandacht moet krijgen. Alsof het een wereldvoetballer is. Ik denk dat de beste speler van Ijsselmeervogels of Spakenburg ook wel dat niveau aankan. Kom op…..
Groeten uit Speakendrive
11 juni 2007 om 04:14 uur.
ahahahahaha jullie 😀
11 juni 2007 om 04:14 uur.
😛
13 juni 2007 om 09:31 uur.
ken m niet
20 juli 2011 om 04:41 uur.
Alleen al dat hij voor jong-marokko uitkomt is naar mijn mening noemenswaardig.
Niet omdat hij mn neef is maar hij is gewoon n topper.
Fikri Hamjik