Over MaghrebMagazine

Maghreb Magazine is een Marokkaanse nieuwssite die actuele onderwerpen over Marokko, Marokkanen en andere Marokkaanse zaken bij elkaar brengt. Lees meer »

Maghreb Forum

Op ons forum kun je zelf onderwerpen aanmaken en discussies starten of reageren op onderwerpen. Klik hier voor ons forum.

Maghreb Chatbox

Op onze site kun je direct in contact komen met andere bezoekers in de unieke Marokkaanse chatbox. Klik hier voor de chatbox

ANWB Europa XL Service


Met de auto naar een land buiten Europa als Marokko of Turkije? Ook daar kunt u pech krijgen met de auto. Gelukkig is er altijd iemand op dat moment die u helpt. Ja, speciaal voor u is er Europa XL Service. U kunt heerlijk genieten van uw vakantie zonder zorgen over autopech. Sluit nú af

Zoeken

Typ zoekterm(en) en druk op enter om de site te doorzoeken.

VS uit kritiek op discriminatie moslims

Gepost in Marokko op maart 12th, 2010

In hun jongste jaarlijkse rapportage over de naleving van de mensenrechten in de wereld, maken de Verenigde Staten zich steeds meer zorgen over de behandeling van moslims in Europa. Washington spreekt onder meer over veel gevallen van discriminatie in Nederland, meldt De Telegraaf.

De Amerikaanse regering wijst in dit kader ook op het nieuwbouwverbod voor minaretten in Zwitserland en het hoofddoekjesverbod in Duitsland. Washington spreekt over discriminatie van moslims.


5 reacties op dit artikel

Abonneer op de reacties met RSS , stuur een TrackBack naar 'VS uit kritiek op discriminatie moslims' of reageer zelf in het reactieformulier onderaan de pagina.

  1. politiek

    Dit is gewoon politiek van de VS :P

    maart 12th, 2010 om 9:18 am

  2. Karim

    hoofddoekjesverbod in Duitsland. = hoofddoekjesverbod in Frankrijk.

    maart 12th, 2010 om 11:34 pm

  3. Henk el Makhloufi

    Gelukkig hebben de VS voldoende waarborgen voor de ongelijke behandeling van Moslims in hun land.
    En dan is het makkelijk wijzen naar een ander.

    “Wie zonder zonde is ,werpe de eerste steen ’sprak de profeet Jezus

    maart 13th, 2010 om 11:34 am

  4. TITWANI

    In hun jongste jaarlijkse rapportage over de naleving van de mensenrechten in de wereld, maken de Verenigde Staten zich steeds meer zorgen over de behandeling van moslims in Europa.

    Zegt een land die de menserchten op schitterende manierren naleeft: Guantanamo, Abu Ghraib, verkrachtingen in Irak, bombarderen van onschuldige huizen van Afghanistan, zouden zulke schendingen nou ook worden genoemd in dat rapport?

    Ik zal maar hun geschiedenis met slavernij en rassenscheiding maar voor het gemak vergeten, Hypocrisie. Lihoud. Ahl Nifaaq. Huthalat al-bahcher.. Qad 7ana yaqtogom ya ahl al-fisq.

    maart 13th, 2010 om 1:11 pm

  5. Hicham

    In Europa én Nederland wordt weldegelijk gediscrimineerd.
    Alleen omdat Amerika dit bevestigd wordt hieraan getwijfeld? Ja, ook daar
    worden mensen niet altijd gelijk behandeld.
    Ik moet vertellen dat overal waar mensen zijn wordt gediscrimineerd.
    Het is nu eenmaal een menselijke eigenschap. Er wordt niet voor niks gezegd: “Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.”

    Een Marokkaanse rock groep (Hoba hoba Spirit) heeft dit mooi verwoord in een van hun teksten.
    Daarin klagen Marokkanen in Spanje dat ze worden gediscrimineerd (wat ook soms zo is,) terwijl ze in Marokko ook (de Nigerianen) discrimineren.

    Het enige wat ik wil zeggen is dat als iets WAAR is, dit nog steeds zo is als dit door een “onbetrouwbare” bron wordt gezegd. Kijk maar op site van Amnesty International. Ik denk wel dat je deze betrouwbaar mag noemen…

    Daarbij wil ik nog de definitie van discriminatie duidelijk maken. Discriminatie
    is niet alleen dat je iemand uit de grond van je hart haat. Dat je mensen kunt af-
    slachten. Als jouw baan wordt ingepikt door iemand anders, (juist in crisistijd!)
    kan/is al een reden (zijn) om te gaan discrimineren. (We moeten niet vergeten dat crisistijd de aanleiding was voor Wereldoorlog II.)

    maart 15th, 2010 om 1:30 am

Reageer op dit artikel

XHTML: De volgende tags zijn toegestaan om je bericht op te maken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Op de inhoud en vormgeving van Maghrebmagazine rust auteursrecht en databankenrecht. Voor het overnemen, opslaan en verspreiden van (delen van) de inhoud en gebruik van de vormgeving, op welke wijze dan ook, dient u vooraf schriftelijke toestemming te hebben verkregen van de redactie c.q. rechthebbende.

Maghreb magazine wordt aangedreven door WordPress. RSS | Opmerkingen RSS | Picture in header by Eugene Reshetov