MAGHREBMAGAZINE
Marokko en Marokkaanse zaken
- Amusement
- Carriere
- Economie
- Film
- Geloof
- Gezondheid
- Internet
- Justitie
- Kunst
- Literatuur
- Maatschappij
- Marokko
- Media
- Muziek
- Overheid
- Politiek
- Sport
- Toerisme
- TV
Onderhandelingen met Polisario vruchteloos
Gesprekken onder auspiciën van de Verenigde Naties over het lot van de Westelijke Sahara zijn donderdag op niets uitgelopen. Marokko en het Polisario-Front (Volksfront voor de Bevrijding van SaguÃa al-Hamra en RÃo de Oro) zijn opnieuw geen stap nader tot elkaar gekomen.
De voormalige Spaanse Sahara werd in 1975 door Marokko ingelijfd. Het Polisario-Front stelt dat het land onafhankelijk had moeten worden. Marokko wil slechts praten over autonomie. De partijen spreken elkaar opnieuw in september in de marge van de Algemene Vergadering van de VN, schrijft PZC.nl.
Er is een staakt-het-vuren sinds 1991. De VN erkennen de claims van beide partijen niet.
Maghreb Magazine is een Marokkaanse nieuwssite die actuele onderwerpen over Marokko, Marokkanen en andere Marokkaanse zaken bij elkaar brengt.
Maghreb Magazine is proudly powered by Etnomedia | Entries (RSS) | Comments (RSS).
Plaats je reactie