Duitsland arresteert Marokkaanse spion
De Duitse politie heeft een man gearresteerd die ervan wordt verdacht te hebben gespioneerd voor de
Marokkaanse inlichtingendienst. Mohammed B. (56) zou in Duitsland gevestigde aanhangers van Polisario, een beweging die onafhankelijkheid wil voor de Westelijke Sahara, hebben bespioneerd. Dat meldt MetroNieuws.
De verdachte, die zowel de Duitse als de Marokkaanse nationaliteit heeft, is woensdag in Berlijn opgepakt. Het appartement van de man en de huizen en kantoren van twee andere verdachten zijn volgens het dagblad door de politie doorzocht.
Polisario streeft onafhankelijkheid na van de Westelijke Sahara, een voormalige Spaanse kolonie die in 1975 werd overgenomen door Marokko. (Bron/ Lees verder: MetroNieuws)
Bron 2: http://www.morgenpost.de
propaganda.
February 16th, 2012 om 12:27 pm
De westelijke Sahara is een Marokkaan, geen deel of kolonie of wat dan ook ? Wij zeggen toch ook niet dat De rif appart is.
Marokko is een van Tanger tot legoiura.
February 18th, 2012 om 6:17 pm