MAGHREBMAGAZINE

Marokko en Marokkaanse zaken

UITGELICHT

16-06-13 | Reageer | Lees verder »
Marokko behoudt nog altijd een klein kansje op het WK in Brazilië. De Noord-Afrikanen wonnen zaterdag voor eigen publiek met 2-0 van het al uitgeschakelde Gambia. In Marrakech werd het 2-0 dankzij de goals van Abdelaziz Barrada en Younes Belhanda. Marokko heeft nu acht punten uit vijf wedstrijden. Koploper Ivoorkust heeft er tien en moet [...]

REDACTIONEEL

02-01-13 | Reageer | Lees verder »
Marokko is door de EU uitgenodigd om deel te nemen aan een nucleair veiligheids simulatieoefening dat zal worden gehouden in Spanje tegen het einde van volgend jaar. De oefening, genaamd CURIEX 2013, zal worden georganiseerd door de Europese Commissie en de Spaanse regering. Portugal, Frankrijk, Italië, België en Israël waren ook uitgenodigd om deel te [...]

Aissati krijgt alsnog zijn buitenlands avontuur

29 juli 2012 | in Sport | Reageer

Ismail Aissati lijkt zijn zin te krijgen en kan zich opmaken voor een buitenlands avontuur. Volgens het Turkse medium Gaziantep Haberler staat de middenvelder op het punt om een contract te tekenen bij de Turkse club Gaziantepspor. Dat meldt ELFVoetbal.nl.

Volgens het medium zet Aissati zijn handtekening onder een vierjarige verbintenis.

De middenvelder kon eerder met Ajax en Vitesse geen akkoord bereiken over een contract. (Bron/ lees verder: ELFVoetbal.nl)

Plaats je reactie