MAGHREBMAGAZINE

Marokko en Marokkaanse zaken

UITGELICHT

23-05-13 | Reageer | Lees verder »
Op zaterdag 25 mei zendt RTL 7 het prestigieuze vechtsportgala Legend uit. Helden uit de K-1 (kickboksen) en MMA (Mixed Martial Arts) verschijnen hiervoor in de ring in de bijna 10.000 toeschouwers tellende Minor Arena in Moskou. Ook de Marokkaan Badr Hari is daar van de partij. Hij neemt het in een K-1 Super Fight [...]

REDACTIONEEL

02-01-13 | Reageer | Lees verder »
Marokko is door de EU uitgenodigd om deel te nemen aan een nucleair veiligheids simulatieoefening dat zal worden gehouden in Spanje tegen het einde van volgend jaar. De oefening, genaamd CURIEX 2013, zal worden georganiseerd door de Europese Commissie en de Spaanse regering. Portugal, Frankrijk, Italië, België en Israël waren ook uitgenodigd om deel te [...]

Najib Amhali heeft motorrijbewijs gehaald

14 augustus 2012 | in Amusement | 1 Reactie

Najib Amhali is heel blij. De cabaretier heeft zijn motorrijbewijs gehaald bij een motorrijschool in Amsterdam. Zo laat de Marokkaan weten via Twitter. Na wat vragen van zijn fans maakt hij nog even duidelijk waar het precies omgaat.

“Het betreft hier mijn motor rijbewijs, nu een Honda atta Fitta halen”, aldus de 41-jarige Najib op zijn Twitter pagina.

Najib is momenteel druk bezig met de opnames van de film Valentino waar hij de hoofdrol in speelt. (Bron/ lees verder: ShowNieuws)

Er is 1 reactie

  1. lile
    15 augustus 2012 om 05:57 uur.

    Lekker belangrijk!!!!!!!!!!

Plaats je reactie