MAGHREBMAGAZINE
Marokko en Marokkaanse zaken
- Amusement
- Carriere
- Economie
- Film
- Geloof
- Gezondheid
- Internet
- Justitie
- Kunst
- Literatuur
- Maatschappij
- Marokko
- Media
- Muziek
- Overheid
- Politiek
- Sport
- Toerisme
- TV
Amsterdamse rabbijn is menselijk schild in Gaza
De Amsterdamse rabbijn Josef Antebi is deze week vrijwillig naar de Gazastrook vertrokken om er te dienen als menselijk schild tegen Israëlische bombardementen. Dat schrijft het Algemeen Dagblad. De ultraorthodoxe jood van Palestijnse afkomst is fel tegen het zionistische streven om Palestijns grondgebied te bezetten.
De rabbijn heeft zich altijd al verzet tegen de aanvallen op de Palestijnen. “Mensen moeten met andere volkeren optrekken en niet tegen ze vechten”, vindt Antebi.
De rabbijn zegt in 2000 vreselijk mishandeld te zijn door zionisten vanwege zijn opvattingen. (Bron/ lees verder: AT5 en het Algemeen Dagblad)
Er zijn 2 reacties
Plaats je reactie
Maghreb Magazine is een Marokkaanse nieuwssite die actuele onderwerpen over Marokko, Marokkanen en andere Marokkaanse zaken bij elkaar brengt.
Maghreb Magazine is proudly powered by Etnomedia | Entries (RSS) | Comments (RSS).
21 november 2012 om 10:45 uur.
dit is nou zo een voorbeeld dat alle joden dat moeten doen,want zij hebben juist ellende megemaakt om te weten dat dit niet werkt.
26 november 2012 om 05:07 uur.
Test reactie! 🙂