MAGHREBMAGAZINE
Marokko en Marokkaanse zaken
- Amusement
- Carriere
- Economie
- Film
- Geloof
- Gezondheid
- Internet
- Justitie
- Kunst
- Literatuur
- Maatschappij
- Marokko
- Media
- Muziek
- Overheid
- Politiek
- Sport
- Toerisme
- TV
Africa Eco Race: etappe Nador-Boudnib geannuleerd
De vijfde editie van de Africa Eco Race heeft zaterdag een valste start gemaakt. De etappe van de eerste dag, van Nador naar Boudnib, is geannuleerd. Door een defect aan één van de boten die de karavaan van Spanje naar Marokko moest brengen, werd er te veel vertraging opgelopen. Dat meldt de website MSN.com.
De deelnemers trokken daarom in konvooi langs de verharde weg naar Boudnib, waar zondag de echte start zal worden gegeven. De klassementsrit van Boudnib naar Tangounite is 409 kilometer lang.
De Africa Race, de spirituele opvolger van de verdwenen Dakar, is na vier edities stilaan volwassen aan het worden. Steeds meer deelnemers starten mee aan de race. (Bron/ lees verder: MSN.com)
Maghreb Magazine is een Marokkaanse nieuwssite die actuele onderwerpen over Marokko, Marokkanen en andere Marokkaanse zaken bij elkaar brengt.
Maghreb Magazine is proudly powered by Etnomedia | Entries (RSS) | Comments (RSS).
Plaats je reactie