MAGHREBMAGAZINE
Marokko en Marokkaanse zaken
- Amusement
- Carriere
- Economie
- Film
- Geloof
- Gezondheid
- Internet
- Justitie
- Kunst
- Literatuur
- Maatschappij
- Marokko
- Media
- Muziek
- Overheid
- Politiek
- Sport
- Toerisme
- TV
Koning Mohammed VI eist betere service consulaten
De Marokkaanse koning Mohammed VI heeft donderdag tijdens zijn speech voor de zestiende troonsdag Marokkaanse colsulaten in het buitenland bekritiseerd om hun service.
Volgens de koning zijn er een aantal consulaten die ‘hun missie verwaarlozen en zich vooral richten op persoonlijke en politieke kwesties’. Hiermee reageert de koning op de belabberde service van de Marokkaanse consulaten in onder andere Nederland.
In oktober 2014 werd het startsein gegeven om Marokkaanse buitenlanders te ‘verzoenen’ met hun consulaten. In de afgelopen jaren is hiermee al een inhaalslag ingezet en is de service veel beter geworden. Echter, voor veel Marokkanen in het buitenland is het nog steeds geen pretje om documenten te regelen bij een Marokkaanse consulaat.
Maghreb Magazine is een Marokkaanse nieuwssite die actuele onderwerpen over Marokko, Marokkanen en andere Marokkaanse zaken bij elkaar brengt.
Maghreb Magazine is proudly powered by Etnomedia | Entries (RSS) | Comments (RSS).
Plaats je reactie