MAGHREBMAGAZINE
Marokko en Marokkaanse zaken
- Amusement
- Carriere
- Economie
- Film
- Geloof
- Gezondheid
- Internet
- Justitie
- Kunst
- Literatuur
- Maatschappij
- Marokko
- Media
- Muziek
- Overheid
- Politiek
- Sport
- Toerisme
- TV
Ronaldo poseert met Marokkaanse vlag en portret koning Mohammed VI
De Portugese superster Cristiano Ronaldo laat zich weer eens positief uit over Marokko. Deze keer heeft hij op een foto geposeerd samen met een portret van de Marokkaanse koning Mohammed VI. De foto gaat de hele wereld over.
Het lijkt om een bewuste foto te gaan waarbij hij met het portret en de Marokkaanse vlag poseert. Ronaldo steekt zijn duimen op en lacht naar de camera.
Het kiekje werd gedeeld door Lahcen Haddad, de minister van Toerisme in Marokko. Het is niet bekend of Haddad een ontmoeting had met de minister. Op zijn Facebookpagina schreef de minister: ‘Cristiano onlangs in Marrakech. Welkom in de okerkleurige stad Ronaldo’. (Bron/ lees verder: Morocco World News)
Maghreb Magazine is een Marokkaanse nieuwssite die actuele onderwerpen over Marokko, Marokkanen en andere Marokkaanse zaken bij elkaar brengt.
Maghreb Magazine is proudly powered by Etnomedia | Entries (RSS) | Comments (RSS).
Plaats je reactie