MAGHREBMAGAZINE
Marokko en Marokkaanse zaken
- Amusement
- Carriere
- Economie
- Film
- Geloof
- Gezondheid
- Internet
- Justitie
- Kunst
- Literatuur
- Maatschappij
- Marokko
- Media
- Muziek
- Overheid
- Politiek
- Sport
- Toerisme
- TV
Nominatie voor Ismail Aissati
Ismail Aissati kan vanavond verkozen worden tot Utrechts Sporttalent van het jaar. De PSV-middenvelder is een van de genomineerden. Van augustus tot en met november konden Utrechters hun favoriete sporter voordragen voor de Sportprijzen. De onafhankelijke Adviescommissie Utrechtse Sportprijzen heeft op grond van deze voordrachten een advies geschreven voor het college van burgemeester en wethouders.
Aissati brak dit seizoen door bij de Eindhovenaren. Samen met zijn ‘grote broer’ Afellay maakte Aissati grote indruk in de Champions League. De middenvelder was bij zijn debuut de jongste Nederlander ooit in de Champions League.
Er zijn 11 reacties
Plaats je reactie
Maghreb Magazine is een Marokkaanse nieuwssite die actuele onderwerpen over Marokko, Marokkanen en andere Marokkaanse zaken bij elkaar brengt.
Maghreb Magazine is proudly powered by Etnomedia | Entries (RSS) | Comments (RSS).
25 januari 2006 om 04:33 uur.
Wordt goede voetballer insallah.
Goede aanname en controle
25 januari 2006 om 11:30 uur.
Ik wens hem veel geluk en ik hoop dat hij wordt ondekt door die marokkaans bond.
die hem en afellay niet hebben geselecteerd.
25 januari 2006 om 11:43 uur.
Is gewoon een topvoetballer
26 januari 2006 om 09:34 uur.
Ben erg trots op hem. en zo zullen er nog veel meer volgen inshallah.
26 januari 2006 om 10:58 uur.
ik wens hem ook het beste maar hij moet voor marokko voetballen
!!!!!!!!!!!!!!!!! maarokko gaat voor … en niet nl … als het goede voetballer zijn zijn ze nederlanders.. maar sodra er weer wat ergss zijn het gewoon kutmarokanen.!
26 januari 2006 om 11:11 uur.
Ik hoop dat ie uiteindelijk voor Marokko zou kiezen, want hij is de speler die we echt hard nodig hebben, en ik denk persoonlijk dat ie de kans zou krijgen om voor Marokko nog te komen, Fathi Jamal had dat beloofd, hij is maar opzoek naar talenten die in grootste eurpese competities spelen, en die nog steeds een Marokkaanse bloed hebben
31 januari 2006 om 06:26 uur.
zozozozo die is goed bezig. zo moet het ook. inshalla gaat het lukken. wens je veel sterkte
15 februari 2006 om 01:43 uur.
aissati een goede voetballer hamdoellah ga zo verder brother
22 februari 2006 om 07:51 uur.
ik heb veel van u geleerdt. en ik hoop dat er zo veel zoals je zijn. ik ben men best aant doen voor een toekomst…. inchalah. veel succes met u PSV. je hebt er voor gekozen!!!!
ik ben van antwerpen.. Belgié
09 maart 2006 om 09:19 uur.
Dit is het bewijs dat als je praktiseert en doet wat allah zegt dan kun je zelfs bergen verzetten, het begint met het geloven in en dan maakt allah het voor je mogelijk In Sha Allah al__l__ll Akbar…..
31 augustus 2006 om 11:56 uur.
ismail is een hele goede speler in het veld sterk aan de bal en gebruikt goed ze techniek ik heb veel met hem gespeeld en ook wel wat van em geleerd het is fijne speler om samen mee te spelen in et veld buiten het veld is het een hele rustige jongen met een goed hart broeder gaat door………210 AC Milan of Manchester united