MAGHREBMAGAZINE
Marokko en Marokkaanse zaken
- Amusement
- Carriere
- Economie
- Film
- Geloof
- Gezondheid
- Internet
- Justitie
- Kunst
- Literatuur
- Maatschappij
- Marokko
- Media
- Muziek
- Overheid
- Politiek
- Sport
- Toerisme
- TV
liass Ojja komt nu wel overal binnen
Acteur Iliass Ojja zie je inmiddels overal op internet opduiken met een komische video die hij voor De Wereld Draait Door had gemaakt. Hij speelt daarin een Marokkaan die een klacht heeft ingediend over de Polen, bij het online meldpunt van de PVV, schrijft FUNX. Hij zegt daarin: “Wij stonden vroeger elke dag in de krant! Nu is het Polen zus, Polen zo. Ik ging vorige week solliciteren en ik word gewoon aangenomen waar ik bij sta! Ik herken dit hele land niet meer!”
Ilias vertelt in de video over een succesvolle sollicitatie, maar heeft zelf nare situaties meegemaakt tijdens het zoeken naar een stageplek. Dit vertelt hij in de ochtendshow van FunX. Zie de eigen website voor het hele verhaal.
Er zijn 3 reacties
Plaats je reactie
Maghreb Magazine is een Marokkaanse nieuwssite die actuele onderwerpen over Marokko, Marokkanen en andere Marokkaanse zaken bij elkaar brengt.
Maghreb Magazine is proudly powered by Etnomedia | Entries (RSS) | Comments (RSS).
25 februari 2012 om 12:15 uur.
Yeh droge mannetje. Wees maar niet bang hopor. Wij zijn nog steeds on-topic en daar draag jij ook aan mee, met je cliche films over marokkanen en hen
Altijd zwart zetten.
28 februari 2012 om 10:35 uur.
deze flikker heeft zich zelf verkocht voor een paar centen
05 maart 2012 om 11:24 uur.
Ik detecteer een irritante spelfout. Er staat : ‘dit verteld hij’. Dit moet zijn echter : ‘ dit vertelt hij’ met een ‘t’ . Vertelt is in deze zin tweede persoon enkelvoud.