MAGHREBMAGAZINE
Marokko en Marokkaanse zaken
- Amusement
- Carriere
- Economie
- Film
- Geloof
- Gezondheid
- Internet
- Justitie
- Kunst
- Literatuur
- Maatschappij
- Marokko
- Media
- Muziek
- Overheid
- Politiek
- Sport
- Toerisme
- TV
Vier maanden cel voor Marokkaanse homo’s
Een rechtbank in het Marokkaanse Témara, nabij Rabat, heeft maandag twee jonge Marokkaanse mannen schuldig bevonden aan homoseksualiteit en onfatsoenlijk gedrag in het openbaar. Ze kregen beiden vier maanden celstraf opgelegd. Dat meldt Nieuws.nl.
De mannen zouden begin mei betrapt zijn in Témara terwijl ze seks hadden in een auto. De twee (20 en 28 jaar oud) ontkennen de aanklacht.
Artikel 489 van het Marokkaanse strafwetboek verbiedt elke seksuele handeling tussen twee personen van hetzelfde geslacht, met celstraffen van zes maanden tot drie jaar. (Bron/ lees verder: Nieuws.nl)
Er is 1 reactie
Plaats je reactie
Maghreb Magazine is een Marokkaanse nieuwssite die actuele onderwerpen over Marokko, Marokkanen en andere Marokkaanse zaken bij elkaar brengt.
Maghreb Magazine is proudly powered by Etnomedia | Entries (RSS) | Comments (RSS).
23 mei 2013 om 04:47 uur.
Dank je wel Marokko voor alweer negatieve publiciteit.
Marokko moet eens leren dat ondanks dat 98 procent van de bevolking moslim is er toch mensen rondlopen die andere dingen denkt. Niet het geloof maar respect en vrijheid horen aan de basis te staan van wetgeving.
snap me niet verkeerd ben zelf ook moslim maar ik dring niemand wat op. Hier in NL willen we dat we worden gerespecteerd en geaccepteerd als moslims terwijl er in marokko alle anders denkende worden gediscrimineerd.
Jammer maar waar. Voordat marokko eindelijk doorkrijgt hoe de wereld denkt zijn we 200 jaar verder.