MAGHREBMAGAZINE
Marokko en Marokkaanse zaken
- Amusement
- Carriere
- Economie
- Film
- Geloof
- Gezondheid
- Internet
- Justitie
- Kunst
- Literatuur
- Maatschappij
- Marokko
- Media
- Muziek
- Overheid
- Politiek
- Sport
- Toerisme
- TV
Marokko gedegradeerd van opkomende markten
Qatar en de Verenigde Arabische Emiraten zijn gepromoveerd tot vooraanstaande opkomende markten, terwijl Marokko is gedegradeerd. Dit blijkt uit de periodieke “MSCI Market Classification Results†die indexbouwer MSCI vorige week publiceerde, meldt De Telegraaf.
Omdat grote groepen investeerders beleggen aan de hand van deze lijst gaat hier veel aandacht naar uit. Indien een land promoveert van de Frontier naar de Emerging Market status, zal dit normaal gesproken een positieve invloed hebben op de hoeveelheid buitenlandse investeerders in het land.
In de nieuwe publicatie is aangegeven dat Marokko zal per november dit jaar zal terugkeren in de MSCI Frontier Markets Index. Al een aantal jaren voldoet Marokko niet aan de liquiditeitseisen die MSCI stelt aan Emerging Markets. Vooruitlopend op een terugplaatsing verloor de beurs van Casablanca dit jaar 6,5%. (Bron/ lees verder: De Telegraaf)
Maghreb Magazine is een Marokkaanse nieuwssite die actuele onderwerpen over Marokko, Marokkanen en andere Marokkaanse zaken bij elkaar brengt.
Maghreb Magazine is proudly powered by Etnomedia | Entries (RSS) | Comments (RSS).
Plaats je reactie