MAGHREBMAGAZINE
Marokko en Marokkaanse zaken
- Amusement
- Carriere
- Economie
- Film
- Geloof
- Gezondheid
- Internet
- Justitie
- Kunst
- Literatuur
- Maatschappij
- Marokko
- Media
- Muziek
- Overheid
- Politiek
- Sport
- Toerisme
- TV
Soufyan (21) sinds donderdag vermist, familie maakt zich zorgen
De 21-jarige Soufyan Essabaouni uit Amsterdam Slotervaart wordt sinds afgelopen donderdag vermist. Hij is voor het laatst gezien kort na middernacht op een parkeerterrein in Zwanenburg.
Zijn familie zegt inmiddels radeloos te zijn en heeft geen idee waar de jongen kan zijn, meldt AT5.
De politie bericht dat Soufyan donderdag even na middernacht voor het laatst gezien is op een parkeerterrein in Zwanenburg. Hij was daar met een zwarte Audi A1.
Soufyan droeg op de dag van zijn vermissing een zwart t-shirt, met daarop een tijger met rode accenten afgebeeld. Ook droeg hij een lichtblauwe spijkerbroek met scheuren en een zwart/grijze jas. Mensen met meer informatie over de vermissing, wordt gevraagd om contact op te nemen met de politie op 0800-6070. (Bron/ lees verder: AT5)
Gegevens
Roepnaam: Soufyan
Naam: Essabaouni
Geboortedatum: 29-10-1994
Huidige leeftijd:21
Lengte: 174 cm
Haarkleur: Donkerbruin (achterzijde opgeschoren)
Oogkleur: Licht bruin
Geslacht: Man
Maghreb Magazine is een Marokkaanse nieuwssite die actuele onderwerpen over Marokko, Marokkanen en andere Marokkaanse zaken bij elkaar brengt.
Maghreb Magazine is proudly powered by Etnomedia | Entries (RSS) | Comments (RSS).
Plaats je reactie