MAGHREBMAGAZINE
Marokko en Marokkaanse zaken
- Amusement
- Carriere
- Economie
- Film
- Geloof
- Gezondheid
- Internet
- Justitie
- Kunst
- Literatuur
- Maatschappij
- Marokko
- Media
- Muziek
- Overheid
- Politiek
- Sport
- Toerisme
- TV
Vreemdelingenpolitie pakt vijf Marokkanen op bij bakkerij in Tegelen
Bij een bakkerij in het plaatsje Tegelen zijn donderdag vijf medewerkers met een Marokkaanse achtergrond aangehouden.
Twee van hen zouden illegaal verblijven in Nederland. De overige drie hadden wel een verblijfsvergunning, maar waren niet gerechtigd om in de bakkerij te werken. Hun rechtmatig verblijf in Nederland is inmiddels ook beëindigd. Ook zij moeten nu per direct Nederland verlaten.
De aanhoudingen vonden plaats door de vreemdelingenpolitie. Bij de controle werd assistentie verleend door de Inspectie Sociale Zaken en Werkgelegenheid (ISZW), de Belastingdienst en de brandweer. (Bron/ lees verder: De Limburger)
Maghreb Magazine is een Marokkaanse nieuwssite die actuele onderwerpen over Marokko, Marokkanen en andere Marokkaanse zaken bij elkaar brengt.
Maghreb Magazine is proudly powered by Etnomedia | Entries (RSS) | Comments (RSS).
Plaats je reactie